Zariadenie sme nainštalovali v desiatkach objektov a jeho účinnosť je tak preverená v praxi. Hlavné prednosti oproti klasickým systémom sú:

Obstarávacia cena

O viac ako polovicu lacnejšie.

Efektivita

O 30% vyššia účinnosť, nie je nutné zakrývať vodnú hladinu a odvlhčovať susediace priestory.

Lacná prevádzka

O polovicu nižšie náklady na energie, ľahká údržba a dlhá životnosť, možnosť vyhodnocovania dát na diaľku a ďalšie optimalizácie prevádzky.

Jednoduchá inštalácia bez väčších stavebných zásahov

Systém sa skladá z prívodného potrubia, odvodného potrubia a riadiacej jednotky. Nemusíte montovať zložité armatúry, bude vám stačiť len 0,5 m3 priestoru

Zdravý vzduch

Vďaka ionizácii je vzduch čerstvý ako pri mori alebo v lese, pretlak navyše neustále eliminuje nežiaduce plyny, ako je trichloramin, viazaný chlór a CO2.

Ako to funguje ?

Senzory odovzdávajú informácie o teplote a vlhkosti vonku aj vnútri bazénovej haly do riadiacej jednotky, tá špeciálne vyvinutým softvérom maximálne efektívne dávkuje prísun vonkajšieho vzduchu cez prachový filter a ionizátor. Riadiaca jednotka je najdôležitejšia patentovaná časť nášho know-how. Tento systém sme vyvinuli, neustále ho testujeme a zdokonaľujeme. Využívame fyzikálne vlastnosti, kedy veľmi efektívne teplotou riadime vlhkosť, a tým sme schopní vytvárať potrebnú mikroklímu.


Pio

Náklady na obstaranie cca 7000€ Motor s výkonom 90 W Ročné náklady na elektrinu cca 150€ Zníženie vlhkosti o 60%. Náklady na dopúšťanie odparenej vody z vnútorného bazéna (6x4m)-cca 6€/rok
Klasické odvlhčenie
Náklady na obstaranie cca 22 000€
Motor s výkonom 5 000 W
Ročné náklady na elektrinu cca 8500€
Zníženie vlhkosti o 40%.
Náklady na dopúšťanie odparenej vody z vnútorného bazéna (6x4 m) - cca 50€ / rok

Modely

S našou technológiou sme schopní pokryť požiadavky našich zákazníkov radom výrobkov od najmenších priestorov a bazénov radom PIO HOME 25, 35, 50 až po náročné veľkometrážne komerčné objekty a ostatné priestory radou PIO COMERC 100, 200, 400, 600 a PIO PROFI 25, 35, 50, 80

ODVLHČUJTE SVOJ BAZÉN LACNEJŠIE A ZDRAVŠIE

Presvedčte sa sami!

technológiu vám radi predvedieme v praxi na našich už realizovaných zákazkách.
Jeseník
Rehabilitačný bazén
Priessnitz
Priestor 1130 m3
Vlhkosť pred: 90%,
Vlhkosť po: 58%
Říčky u Rosic
Súkromý bazén
Priestor 290 m3
Vlhkosť pred: 99%
Vlhkosť po: 40%
Třanovice
Súkromý bazén
Priestor 140 m3
Vlhkosť pred: 99%
Vlhkosť po: 40%
Technológia PIO má okrem bazénov široké možnosti využitia. Dokázali sme s ňou napríklad vysušiť steny krypty rodu Gryspe- ku v Kraloviciach a zachrániť tak, pred zatlením najstaršej českej múmie V Čechách. Všetky ostatné metódy zlyhali. Vieme zastaviť pleseň a zlepšiť vzduch v pivničných priestoroch, wellness centrách, školách a priemyselných prevádzkach. S nami totiž nielen odvlhčuje, ale tiež neustále úsporne vetráte.

PIO
Odvlhčujte svoj bazén lacnejšie a zdravšie

PIO je skratka pretlakového ionizačného odvlhčenia. Túto špičkovú patentovanú technológiu vyvinula naša spoločnosť Boanergo s.r.o. ako vo všetkých smeroch výhodnejšiu alternatívu klasického spôsobu odvlhčovania. Využíva počítačom riadený pretlak ionizovaného vzduchu, ktorý obmedzuje vznik vodných pár a vytláča ich z vnútorných priestorov.

PIONO Pool

Dolné Kočkovce
M. Kukučina č. 340
020 01 Púchov
+421 915 752 709
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Všetky práva vyhradené Copyright © 2019 | Vzduchotechnika-odvlhcovanie.sk